Targi

Start » Targi

MAXIEM na targach EuroBLECH 2012

Podczas tegorocznych targów EuroBLECH w Hanowerze OMAX - producent kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet - zaprezentuje szybkie i niezwykle precyzyjne maszyny do cięcia wodą OMAX i MAXIEM. Firma zadebiutuje na rynku europejskim z nową wtyczką programową Intelli-VISOR™ służącą do monitorowania pracy urządzenia.
wiecej
--

MAXIEM prezentuje się w Moskwie

Firmy OMAX i MAXIEM po raz kolejny będą obecne na największych w Rosji targach branży obróbki metalu - Metaloobrabotka w Moskwie. Przedstawiciele korporacji OMAX zaprezentują dwie maszyny do cięcia wodą – OMAX 60120 i MAXIEM 1530.
wiecej
--

MAXIEM WATERJETS na Targach Kamień STONE 2011

Firma MAXIEM WATERJETS z Elbląga – przedstawiciel amerykańskiej korporacji OMAX, co roku prezentuje swoje maszyny na poznańskich targach Kamień STONE. Za każdym razem zdobywając uznanie przedsiębiorców z branży kamieniarskiej. Powodem jest fakt, że waterjet MAXIEM świetnie nadaje się do wszechstronnej pracy z różnymi rodzajami kamienia. Nic więc dziwnego, że w branży kamieniarskiej coraz częściej określa się maszyny MAXIEM, jako waterjety do obróbki kamienia.
wiecej
--

Galeria zdjęć z Targów ITM w Poznaniu 2011

Udział MAXIEM WATERJETS w targach ITM w Poznaniu 2011
wiecej
--

OMAX i MAXIEM na targach ITM w Poznaniu

OMAX POLAND oraz MAXIEM WATERJETS – polscy przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX – światowego lidera w produkcji urządzeń do cięcia wodą, uczestniczyli w targach nowoczesnych technologii ITM w Poznaniu. Gościem obu elbląskich firm na targach był dr John Cheung – prezes amerykańskiej korporacji OMAX.
wiecej
--

Sukces MAXIEM na Targach Kamień - STONE 2010

5 zawartych umów na sprzedaż waterjetów MAXIEM oraz rzesza odwiedzających stoisko firmy. To efekt obecności firmy MAXIEM WATERJETS z Elbląga na targach Kamień – STONE w Poznaniu. Trzeba jasno powiedzieć - branża kamieniarska w Polsce przekonała się do waterjetów.
wiecej
--

Amerykańska technologia OMAX podbija Poznań

Właśnie w Poznaniu po raz pierwszy w Europie JetSystem zaprezentował maszynę OMAX 80 X wyposażoną w system podwójnego mostu i podwójnej pompy. Warto też dodać, że podczas tych targów firma zawarła umowy na sprzedaż trzech waterjetów.
wiecej
--

Maxiem podbija Poznań

A konkretnie Targi Branży Kamieniarskiej Kamień – Stone 2009. Po raz pierwszy w Polsce właśnie w Poznaniu zostało zaprezentowane rewolucyjne urządzenie do cięcia wodą amerykańskiej korporacji Omax – Maxiem. Na targi maszynę przywiozła elbląska firma Maxiem Waterjets, oficjalny dystrybutor Omaxa w Polsce.

wiecej
--

 
MADE IN THE USA

MAXIEM WATERJETS